Mistrovství Švýcarska

Mezinárodního mistrovství Švýcarska v Beinwil am see se rozhodli i přes nepříznivou předpověď zúčastnit D. Dragoun a M. Mudra (LOKO). Větrné podmínky opravdu závodění příliš nepřály, ale třetí den přeci jen vítr přišel. Zajímavým faktem je, že se mezi první a druhou rozjížďkou otočil o 180 stupňů. Intenzitou i relativní směrovou stálostí byl ale stále dostačující pro závodění, a tak se zvládly odjet 4 rozjížďky, u kterých závod nakonec skončil. Výsledkově se velmi zadařilo, vezeme domů stříbro z celkového počtu 23 lodí. Fotky- Werner Münger & Urs HärdiVýsledky.

 

Také sousední Lokomotiva uzavřela pro letošní rok svou závodní sezonu. Za nás se zúčastnil M. Bláha a mezi pěti Finny byl druhý. Výsledky.

Rád bych taky připomněl web od ČSJ, který jsem zde před časem již zmínil. Je vhodný třeba i pro zimní přípravu. Najdete na něm mnoho užitečných informací, přednášek o všech důležitých atributech jachtingu a komentovaných videí, jak správně jezdit na různých lodích. Pro ty, kdo by se rádi zlepšili, je to přístupná a pohodlná cesta k vědomostem. Jachtařská akademie.

2 komentáře u „Mistrovství Švýcarska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..