Úspěchy našich jachtařů koncem léta

Nejvíce závodů odjel Vojta Cibulka, který zaznamenal hned několik úspěchů na závodech celostátního významu:

  • Na MČR RS 500 na Lipně obsadil krásné 4. místo z 20 posádek s V. Cibulkovou. Shoda bodů je bohužel připravila o stupně vítězů. Výsledky. Článek. Fotky.
  • V pohárovém závodě třídy 29er na Lipně v Černé obsadili Vojta s P. Tupým (LS Brno) z 18 lodí výborné 3. místo za velmi větrných podmínek. Výsledky.
  • MČR třídy 29er se také konalo na Lipně. Vojta zajel pěkné 13. místo z 27 posádek. Výsledky. Závodu se ve třídě 420 zúčastnila také J. Štursová s A. Synkovou (LS Brno) a skončili čtvrté ze 7. Dále ve třídě Laser Radial M. Nuc, který dojel 17. z 21 závodníků.
  • Na Nechranicích byl Vojta s J. Dobrým (LOKO) po dvou sobotních rozjížďkách s přehledem první, ale bohužel neděle již žádné závodění nepřinesla, a tak nebyl závod klasifikován jako pohárový. Výsledky.

Mezi 8 posádkami lodí třídy 420 zvítězil v pohárovém závodě na Lipně F. Viták s M. Holou (LOKO). J. Štursová s A. Synkovou (LS Brno) byly čtvrté. Výsledky.

MČR Raceboard na Nových Mlýnech se zúčastnil K. Loužek a dojel 16. z 30 „prken“. V mládežnické třídě Bic Techno byl náš Š. Loužek 21. Výsledky.

Závod na Hracholuskách, který uzavírá letní prázdniny byl s účastí dvou našich závodníků lodní třídy Finn. M. Bláha byl druhý a I. Dragoun čtvrtý ze 7 lodí. Výsledky.

21 Fireballů se utkalo v pohárovém závodě na Nechranické přehradě. Pěkné 6. místo zajeli D. Dragoun s K. Janderovou (YC SaS). Výsledky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..