Situace členské schůze k 16.3. 20:00

Vážení členové,

Vzhledem k nastalé situaci se výbor rozhodl volby odložit o týden na 27.3. ve stejný čas (15-20 h) v klubovně J. K. Plzeň, z. s., kdy už by mělo být povoleno vycházet, opatření ohledně shromažďování budou ale nadále platná. Pokud by se situace znovu změnila, budete informováni.

Diskuze, která měla na členské schůzi probíhat je přesunuta na nové fórum. Jelikož se v dohledné době stejně nesejdeme, je třeba diskuzi vést zde. (Odkaz Členská schůze v horním menu).

6 komentářů u „Situace členské schůze k 16.3. 20:00

  1. Nemyslím si, že je vhodné pořádat volby, dokud se situace zásadně nezlepší. To se myslím do 27.3. nestane. I při postupné volbě – docházce členů jednotlivě nezajistíme dostatečně bezkontakt a především volební komise bude extrémně exponovaná. Jistě jsou mezi námi i zdravotníci, takže nechť vyvrátí/potvrdí můj názor.
    Chápu, že to leccos komplikuje, ale volby by se měly konat nejdříve na konci dubna a to opět jen v případě, že situace bude stabilizovaná. Myslím, že jachting bude muset prostě letos počkat. Honza B.

    1. Ahoj, Tvůj názor předám zbytku výboru. Mně osobně situace nepřijde tak kritická, myslím, že aktuální opatření zajistí dostatečnou kontrolu. Jsem v tomto proto spíše neutrální, zda-li odsouvat dál. Chápu ale Tvé obavy.

    2. Chápu, že se toho výborování už chce současný výbor zbavit co nejdříve, ale také mi přijde rozumnější počkat.

  2. Členové klubu, je mezi vámi někdo, kdo je pozitivní na koronavirus? Je mezi vámi někdo, kdo si neodpustil pobyt v Itálii, Rakousku atd.? Kdo z vás přijde k volbám? A nebojte se diskutovat. Alena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..