Začátek prázdnin na Českých vodách

Již tradičně se začátkem prázdnin koná mnoho menších i větších závodů. Mezi ty menší patří třeba závody TJ Prazdroje: Cena Prazdroje a Modrá stuha Hracholusek, které se již dlouhá léta neobešly bez naší účasti. V prvním závodě se zúčastnilo 9 Finnů a za nás jel M. Bláha, který obsadil 3. místo a I. Dragoun, který skončil na 5. místě. Výsledky.

Druhého jmenovaného závodu se zúčastnilo 10 Finnů a náš I. Dragoun byl pátý. Výsledky.

Na Velkém Dářku závodila třída Laser Radial v Českomoravském poháru (koef. 7). Za nás se zúčastnili M. Nuc a T. Klimešová. Z 11 lodí obsadil M. Nuc skvělé druhé místo! T. Klimešová byla desátá. Výsledky.

Také se zde v rámci vyhlášeného soustředění jel Závod mladých nadějí, kde za nás ve windsurfové třídě Bic Techno 293- Course jel Š. Loužek a byl 24. z 34. Výsledky.

Mezi ty opravdu velké závody patří ty na Lipenském týdnu. Letos byl první závod vypsán pro 6 tříd (druhý závod „jen“ pro 5) a sešlo se neskutečných 170 závodníků. Jachetní klub Černá v Pošumaví skutečně praskal ve švech. V prvním závodu O krále Šumavy se ve třídě 420 z 9 lodí umístil náš F. Viták s M. Holou (LOKO) na 3. místě. Výsledky. Ve třídě Fireball byl pak D. Dragoun s J. Benešem (CERE) 24. z 27. Výsledky.
Foto.

Druhého závodu Vítr a Slunce se za nás pak zúčastnil jen D. Dragoun S J. Benešem (CERE) a v drsných podmínkách dokončili dvacátí z 28. Výsledky.
Foto.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..