Diskuze

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 54.242.115.55.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
205 entries.
Správce Správce z místa Bali wrote on 25.3.2019 at 16:54:
Stoupá voda! Kosa už je pod vodou. Tak aby nám vydrželo!
Správce Správce z místa Bali wrote on 25.3.2019 at 9:39:
Brigáda je naplánována. Prioritou bude nátěr půdy prvním nátěrem (jednorázové rukavice, štětce, kelímky, krycí plachty zajištěny), půda se sestěhuje tak, aby se dolů nic nesnášelo. Budeme potřebovat štafle a dlouhé žebříky, kdo máte, budeme rádi. Broušení budeme řešit podle toho, jak zbyde barva. Dále se vyndají lodě (už se začalo), úklid chodníku, vykopání pařezů. Můžete si vybrat v tabulce, jaká činnost vám vyhovuje, abyste se na ni mohli připravit včetně materiálu, nářadí apod. Bar je zásoben, počasí bude dobré, bude to pěkný víkend.
Správce Správce z místa Bali wrote on 21.3.2019 at 20:02:
Myslím, že bychom měli vést diskusi o klubové pramičce, když je voda nízko a ne každý má páru ji vytáhnout zpět. Nechávat ji ve vodě u mola i s vesly, s provázkem přehozeným přes prkna asi nebude to pravé. Uklidil jsem ji.
Správce Správce z místa Bali wrote on 21.3.2019 at 8:22:
Dnes bude dokončena šupna. Dnes se také bude lehce manipulovat ve skladu lodí, kdo máte nějaké přání, dnes ve čtyři je možnost.
Správce Správce z místa Bali wrote on 18.3.2019 at 12:17:
V brzké době plánuji dořešit šupnu. Výbor schválil naplnění štěrku do již instalovaných kovových roštů, překrytí gumovými pásy a celkové doladění. Kdo z členů by chtěl pomoci, může přivézt štěrk (raději větší kamínky aby se nelepily na boty!). Veškeré nabídky směřujte včas na kontakt správce, abychom na tom nedělali současně.
Správce baru Správce baru z místa Bali wrote on 14.3.2019 at 15:41:
Na zítřejší členskou schůzi a nejen pro ni jsou v baru připraveny Birell Botanicals bezový květ s tymiánem, Argus nealko, Korunní přírodní, limetka/máta a bílé hrozny, Plzeň víte co myslím, Svijany, Krušovice. Na zdraví, plaťte včas.
Správce Správce z místa Bali wrote on 13.3.2019 at 11:07:
Jo a s barem... někteří si předplácí, což je lepší, než kdyby neplatili. Já ale nejsem záložna, ani směnárna, nemám čas hlídat účty a papír sem tam seberu a sečtu dluhy, když už nemáte kačky a pijete na sekyru. Tak prostě plaťte, co jste vypili a nekomplikujte to. Co Ferda schvátí už nevrátí.
Správce Správce z místa Bali wrote on 13.3.2019 at 10:46:
Myčka je v provozu. Pozemek byl uklizen po nárazovém větru. Kdo jste si ještě nevyzvedli své surfy u skladu lodí, neměli byste být překvapeni jejich případným poškozením. Vítr je rozfoukal po půlce pozemku. Dnes rozešlu hříšníkům, co mají dluhy v klubovém baru, příslušnou informaci.
Správce Správce z místa Bali wrote on 6.3.2019 at 18:12:
Dnes byla puštěna voda na WC. Bojler ještě není zapnutý. Nic neprotéká, ale je třeba po sobě zejména na všech umyvadlech a pánském WC kontrolovat, jestli je vše ok.
Správce Správce z místa Bali wrote on 6.3.2019 at 12:11:
Vážení členové, práci, kterou byste rádi pomohli klubu a splnili tím svoji povinnost, si můžete na brigádu i mimo ni rezervovat ve vaší oblíbené tabulce prací. Tím můžete dělat co chcete a kdy chcete, a to se jmenuje svoboda. Zdravím vás váš správce.
Správce Správce z místa Bali wrote on 6.3.2019 at 12:09:
Náhradní klíč k bráně stál 250 Kč a hodinu mého času, děkuji členovi, který ho asi snědl. Zpět na místě bude dnes odpoledne.
Správce Správce z místa Bali wrote on 4.3.2019 at 15:43:
Informaci Státní plavební správy o zahájení provozu systému online objednávání technických prohlídek malých plavidel naleznete na http://plavebniurad.cz
Správce Správce z místa Bali wrote on 4.3.2019 at 7:05:
Všechno dřevo je nařezáno a přechází tím do majetku klubu, pořadatelé soukromých akcí si tedy nadále musí palivo sehnat sami (organizační řád), netýká se sauna týmu a akce 16.3. Bar je zprovozněn. Na věšák v klubovně byly doplněny ramínka a narostly zásoby kartonu k zatápění. Během týdne počítám se zprovozněním vody na WC.
T T z místa Plzeň wrote on 2.3.2019 at 7:40:
Bylo dokončeno zplanýrování pozemku vzadu u vrb. Bylo to nutné před zahájením růstu rákosí a proto, že se musí letos sekat celý pozemek včetně tohoto úseku.
Správce Správce wrote on 27.2.2019 at 9:27:
Děkuji (F. Val.) za vyvěšení nových jízdních řádů linky 30 v klubovně a za materiál na opravu spodní lavičky sauny, kterou je nyní možné opravit a vylepšit.
Alena Alena wrote on 26.2.2019 at 16:54:
Ivane, na Regentu mají v klubovně tu truhlu pořád, jak píše Libor. Já jsem dnes mluvila s Lenkou Cachovou, tak mi to potvrdila. Je tam krásně.
Správce Správce wrote on 26.2.2019 at 13:20:
Připravuji v brzké době zplanýrování pozemku vzadu tak, aby byly odstraněny pahýly a pařízky, rákos, kameny a bylo možno sekat opravdu po celém pozemku. Loni odtud zmizelo třicet koleček a dvanáct vleků, je čas to dorazit. Vítám zájemce. Počítejte s tím, že sekání bude téma, stávající tým sekáčů už nemůže sekat tolik co dřív a potřebuje čistou rovnou plochu. Ale vy se práce nebojíte, nebo? Někdo možná řekne, že o brigádě nebude či dělat... bude, nebojte. Těm, kteří pomohou, děkuji.
Správce Správce wrote on 23.2.2019 at 13:29:
Začalo se s jarní přípravou...v klubovně je skříňka na různé maličkosti, pokoje jsou dovybaveny nábytkem, barové okno je v druhém laku a na místě, začalo se s vyhráváním bordelu zpod vrby, práce na klubovém Fireballu pokračují, krtiny opět srovnány se zemí...správcův okrašlovací kroužek stále hledá členy, kteří mají zájem o pomoc při údržbě a nemyslí si, že vše se stačí o brigádě.
Alena Alena wrote on 20.2.2019 at 12:39:
Tome, vstupenky jsem tam dala já, i pozvánku na nástěnku. Přišlo to k nám domů. Tak pokud se ti někdo přihlásí, bude to fajn.
Správce Správce wrote on 20.2.2019 at 10:39:
V šuplíku a na nástěnce jsem našel volné vstupenky na Austrian Boatshow Tulln 7. -10. března 2019. Zájemcům mohu zaslat informaci mailem.